(22) 110 03 12
+48 531 458 126

Anna Mikołajczyk

Jestem magistrem fizjoterapii. Studia skończyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ten kierunek zaczął mnie interesować już w liceum, ponieważ zawsze chciałam pomagać innym i nie wyobrażałam sobie pracy „za biurkiem”. W trakcie nauki odbyłam wiele interesujących praktyk w szpitalach klinicznych w Warszawie, jaki i również w przychodni dla dzieci z wadami postawy oraz gabinecie fizjoterapii.

Jeszcze w trakcie studiów zaczęłam pracę jako masażysta w Gabinecie Kosmetyki i Masażu, a zaraz po odebraniu dyplomu zatrudniłam się w przychodni rehabilitacyjnej Perpetuum Mobile jako fizjoterapeuta. Dodatkowo zajmowałam się również wizytami domowymi, co dało mi doświadczenie w pracy z pacjentami o różnych schorzeniach, zarówno ortopedycznych, neurologicznych, jak i kardiologicznych. Zostałam także instruktorem zajęć grupowych, ogólnokondycyjnych dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Białołęckiej Akademii Seniorów.

Aby zwiększyć zakres swoich umiejętności skończyłam kurs torowania nerwowo-mięśniowego PNF, kurs plastrowania dynamicznego Kinesiology Taping, kurs masażu tkanek głębokich z rozluźnianiem mięśniowo-powięziowym i anatomią palpacyjną, kurs terapii powięziowej FDM, szkolenie z aktywności fizycznej kobiet w ciąży, szkolenie z praktycznego zastosowania fali uderzeniowej w leczeniu schorzeń narządów ruchu oraz warsztaty z języka miganego z modułem znaków medycznych. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze, biegam oraz pływam. Od niedawna interesuję się także strzelectwem sportowym.

Nasi Partnerzy

Kontakt

REMEDO
Ul. Centralna 27
05-816 Opacz -Kolonia

Michałowice

(22) 110 03 12
+48 531 458 126
Dział marketingu:
marketing@remedo.com.pl